ZedExpo

Fuar Turizm

Toplamda 15 yılı aşkın Yurt Dışı Turizmi ve fuar / kongre / toplantı konusunda deneyimli, genç ve dinamik bir ekibe sahibiz…

TTF TURİZM SEYAHAT ACENTASI

2008 yılından bu güne faaliyet gösteren TTF TURİZM, yurt içi yurtdışı otel rezervasyonları, uçak biletleri, yurtdışında ihtiyacınız olabilecek her türlü desteği verme konusunda uzmanlaşmış; TÜRSAB – A Grubu seyahat acentasıdır. Toplamda 15 yılı aşkın Yurtdışı Turizmi ve fuar / kongre / toplantı konusunda deneyimli, genç ve dinamik bir ekibe sahiptir.

Fuar / Katılımları

5 kıtada gerçekleştirilen fuar katılım gerçekleştirecek misafirlerimiz için uygun seyahat alternatifleri oluşturma konusunda uzmanlaşan TTF TURİZM, sizlerin programına ve isteklerine uyan öneriler sunar. Katılımcılarımızın gerektiği takdirde fuar / kongre kayıt işlemlerini gerçekleştirir, uçuş ve konaklama alternatif kombinasyonları ile birlikte size bilgi verir. Tercihleriniz doğrultusunda rezervasyonlarınız TTF TURİZM hızı ile en kısa sürede gerçekleştirilir ve konfirmasyonlar misafirlerimize iletilir. Olası tüm değişiklik ve iptal taleplerinizde de TTF ailesi olarak her zaman yanınızdayız. Plan değişikliklerinden doğabilecek iptal ve ceza bedellerini mümkün olan en fazla şekilde esneterek, bu değişikliklerden doğacak ekstra masrafları misafirlerimize yansıtmamaya çalışırız.

Otel Rezervasyonları

Geniş ülke ve şehir bilgimiz ile size en uygun konaklama alternatiflerini araştırır ve sunarız. Rezervasyon kanallarımız ile istemiş olduğunuz münferit rezervasyonlarınız, müsaitlikler doğrultusunda bir kaç saat içerisinde size konfirmasyon olarak güvenli şekilde iletilmektedir. Seyahatinizde gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız belki de seyahatinizden memnun kalıp kalmayacağınızın önemli bir etkeni olacaktır. Uzun süredir yapmış olduğumuz organizasyonlar ile size organizasyonunuz ve konaklamalarınız için en uygun / ideal konaklama alternatiflerini TTF TURİZM de bulacaksınız.

Uçak rezervasyonları

Günümüzde İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya, Adana gibi birçok ilimizden yurtdışına seyahat imkânı bulunmaktadır. Bireysel rezervasyonlarınızı dilediğiniz güzergâh, dilediğiniz zaman ve havayolu ile çok kısa sürede gerçekleştirerek uçak biletlerinizi sizlere iletiyoruz.

Grup rezervasyonlarınız ise talep etmiş olduğunuz parkur, kişi sayısı, tarih ve havayoluna paralel olarak işleme alınmakta, hızlı bir şekilde prosedürler tamamlanarak size müsaitlik, fiyat ve opsiyon bilgisi ile geri dönüş yapmaktayız. Rezervasyonlarınızın yanında talep etmeniz halinde CIP, özel havalimanı servisleri, havayolu yemek tercihleri, koltuk tercihleri gibi sizin zamanınızı alan işlemleri de gerçekleştirebilmekteyiz. TTF uçak bileti rezervasyonlarınızdan ekstra bir ücret ve komisyon almamaktadır.

  • İstanbul İhracatçı Birlikleri ve Bağlı Tanıtım Grupları
  • İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri
  • İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçı Birlikleri
  • Akdeniz İhracatçı Birlikleri
  • Batı Akdeniz İhracatçı Birlikleri
  • Ege İhracatçı Birlikleri
  • Güney Anadolu İhracatçı Birlikleri
  • Karadeniz İhracatçı Birlikleri
  • İzmir Ticaret Odası
  • Firma ve Birlik Katılımlarının sağlandığı bazı fuarlar
Ömer Faruk Varol
Fuar Turizm Operasyon Sorumlusu